Pārdošanas kursi

Spārnotā Pārdošanas kursi frāze „Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties” ir aktuāla arī mūsdienās. Ja mēs mācāmies un attīstāmies tātad mēs ejam uz priekšu, bet ja to nedarām, tad patiesībā, mēs ejam atpakaļ.

Ja Jūsu kompānijā ir darbinieki, kas ir tieši saistīti ar pārdošanu, tad šis pakalpojums ir domāts Jums.

Mūsu konsultanti palīdzēs Jūsu pārdošanas speciālistiem attīstīt pārdošanas mākslu reāli ar viņiem kopā strādājot ikdienā. Mēs piedāvājam ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas apmācības, veicot kopīgi klientu meklēšanu, apzvani un tikšanās.

Gan pieredzējušiem darbiniekiem, gan jauniem darbiniekiem mūsu sniegtās pārdošanas apmācības dos papildus attīstību un zināšanas. Mēs šo apmācību esam veidojuši no mūsu pašu un citu pārdevēju pieredzes, kā arī dažādu apmācību programmām. Protams, katram uzņēmumam ir sava specifika, tāpēc mēs esam ļoti eleastīgi un pielāgosim savas apmācības konkrētai nozarei un produktiem.

Mācām arī cita veida kursus sadarbībā ar mācību iestādi BKV-

Vairāk apmācības meklējiet- www.macibuiestade.lv

Tiek piedāvāti šādi pārdošanas kursi:

  1. Pārdošanas iemaņu treniņš;
  2. Darbs ar „sarežģītajiem” klientiem un konfliktsituācijām;
  3. Pārdotprasmes pamati;
  4. Mārketinga koncepcijas un stratēģija.

Ja nevarat atrast sev vēlamās tēmas vai arī jums ir citas vajadzības, rakstiet vai zvaniet – meklēsim risinājumus! Mūsu sadarbības partneru mājas lapa un pieteikties kursiem var šeit: Pārdošanas kursi

Lūdzu aizpildiet zemākredzamo kontaktu formu, lai nosūtītu Jūsu jautājumu!!!

*obligāti aizpildāms

 

 

Close
Please support the site
Uzspiežot uz jekuru no pogām, Jūs palīdzat mūsu mājas lapai būt vēl labākai!