Biznesa konsultācijas


Biznesa konsultācijas ir vērstas uz Jūsu biznesa veiksmīgu attīstību. Mēs piedāvājam biznesa parteru, nekustamā īpašuma, tehnikas un iekārtu piemeklēšanu Jūsu biznesa vajadzībām, kā arī biznesa veicināšanas un pārdošanas attīstības konsultācijas un reālus darbus. Mēs piedāvājam uzņēmuma biznesa plāna izstrādi, aprakstot kompāniju, tirgu, produktu/pakalpojumu, stratēģiju, finansu prognozes un finansējuma piesaistes plānu. Mēs piedāvājam šos plānus kopīgi īstenot, turpinot strādāt kopā, un sasniegt nospraustos mērķus!

Ir vairākas situācijas, kad nepieciešams biznesa plāns: kredīta saņemšana bankā biznesa uzsākšanai, investora piesaiste vai esošo saistību refinansēšana un reorganizēšana uzņēmuma attīstības nodrošināšanai. Katrā gadījumā vajadzīgs atšķirīgs biznesa plāns. Tāpat mēs izpētīsim tirgu un Jūsu konkurentus un sniegsim Jums informāciju par to, kā arī sniegsim reālus ieteikumus Jūsu biznesa attīstībai tirgū.

Mēs sadarbojamies ar vairākiem biznesa inkubatoriem, un tāpēc varam piedāvāt arī konsultācijas par biznesa inkubatoru specifiku un iespējām.

Biznesa konsultācijas sevī ietver:

 

Biznesa partneru piesaiste

 

Biznesa partneri ir jebkura biznesa stūrakmens. Ja Jums ir uzticami, pretimnākoši un Jūs atbalstoši biznesa partneri, tad bizness attīstīsies daudz straujāk un veiksmīgāk! Mēs piedāvājam Jums piemeklēt lieliskus biznesa partnerus, kuri palīdzēs Jūsu biznesam attīstīties gan Latvijā, gan ārpus tās robežām!

 

Biznesa plāns

 

Biznesa plāns ir dokuments, kurā ieplāno uzņēmējdarbību noteiktam laika posmam. Biznesa plānam ir jābūt konkrētam, pārdomātam, jāatspoguļo pašreizējā situācija un nākotnes perspektīvas, kā arī jāuzsver uzņēmējdarbības stiprās un vājās puses.

Mēs piedāvājam uzņēmuma biznesa plāna izstrādi, aprakstot kompāniju, tirgu, preci/produktu/pakalpojumu, stratēģiju, finansu prognozes un finansējuma piesaistes plānu.

 

Biznesa attīstība

 

Mēs izstrādāsim konkrētu plānu kādā veidā attīstīt Jūsu uzņēmējdarbību.

Pie kam mūsu piedāvājums ir īpašs tirgū, jo netiecamies uz tūlītēju peļņu, bet gan uz to, ka klients saņem augļus no mūsu ieteikumiem. Mēs izstrādāsim ieteikumu kompleksu un kopīgi ar Jums to īstenosim!

 

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!