Mājas lapu izstrāde


Cilvēki viņiem nepieciešamo informāciju aizvien biežāk meklē izmantojot interneta vidi, tāpēc mājaslapa ir nepieciešama jebkurai kompānijai. Ir svarīgi, lai potenciālais klients spētu viegli Jūs atrast interneta vidē un Jūsu mājas lapa būtu pievilcīga ne tikai pēc ārējā izskata, bet arī saturētu interesantu aprakstu un visu nepieciešamo informāciju, kas būtu vajadzīga potenciālajam klientam, lai viņš varētu pateikt:”Jā, šī kompānija spēs man palīdzēt”.

 

Izstrādāsim mājaslapu, kas izskatīsies pievilcīga un interesanta lietotājiem, kā arī ieņems labas vietas meklētājos, lai radītu pēc iespējas lielāku cilvēku plūsmu Jūsu mājaslapā.

Šī gada laikā jau esam izstrādājuši vairākus projektus, kas īsā laika sprīdī ir spējuši pēc galvenajiem atslēgvārdiem ieņemt augstas vietas un radīt mūsu klientos labas atsauksmes par paveikto darbu. Tādi projekti ir: latvijaskeramika.lv, darzadizains.lv, beres.lv, pinumi.com, pirtslini.lv, 3arodskola.lv, macibuiestade.lv, jurmalarealty.lv, imigracija.ru, laba-bowling.lv, piensaimniekusavieniba.lv un tiek izstrādāti vēl vairāki projekti.

Mūsu pēdējā laikā izveidotās mājas lapas, kuru uzturēšanu klienti ir uzticējuši mums:

Varam izstrādāt arī internetveikalu un dažādus portālus gan pēc Jūsu konkrēta dizaina, gan piedāvājot sevis izstrādāto. Par cenām jāvienojas personīgi, jo viss ir atkarīgs no mājaslapas apjoma un vēlēšanos tikt meklētājos pirmajās vietās.

Pēc mājaslapas izveidošanas par atsevišķu samaksu turpināsim uzturēt Jūsu mājaslapu un regulāri pilnveidot to, jo savādāk nevaram garantēt tās kvalitāti arī turpmāk.

Zvaniet un rakstiet, mēs Jums palīdzēsim radīt uzticamas kompānijas seju interneta vidē!!!

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

Jūsu vārds (nepieciešams)

Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

Jūsu e-pasts (nepieciešams)

Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukumsShare This

Share This

Share this post with your friends!