Mājas lapu izstrāde


Cilvēki viņiem nepieciešamo informāciju aizvien biežāk meklē izmantojot interneta vidi, tāpēc mājaslapa ir nepieciešama jebkurai kompānijai. Ir svarīgi, lai potenciālais klients spētu viegli Jūs atrast interneta vidē un Jūsu mājas lapa būtu pievilcīga ne tikai pēc ārējā izskata, bet arī saturētu interesantu aprakstu un visu nepieciešamo informāciju, kas būtu vajadzīga potenciālajam klientam, lai viņš varētu pateikt:”Jā, šī kompānija spēs man palīdzēt”.

 

Izstrādāsim mājaslapu, kas izskatīsies pievilcīga un interesanta lietotājiem, kā arī ieņems labas vietas meklētājos, lai radītu pēc iespējas lielāku cilvēku plūsmu Jūsu mājaslapā.

Varam izstrādāt arī internetveikalu un dažādus portālus gan pēc Jūsu konkrēta dizaina, gan piedāvājot sevis izstrādāto. Par cenām jāvienojas personīgi, jo viss ir atkarīgs no mājaslapas apjoma un vēlēšanos tikt meklētājos pirmajās vietās.

Pēc mājaslapas izveidošanas par atsevišķu samaksu turpināsim uzturēt Jūsu mājaslapu un regulāri pilnveidot to, jo savādāk nevaram garantēt tās kvalitāti arī turpmāk.

Zvaniet un rakstiet, mēs Jums palīdzēsim radīt uzticamas kompānijas seju interneta vidē!!!

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus
  trackback

  […] Publicēts 2015. gada 10. novembris publicējis Edgars — Komentāru nav ↓ document.cookie="kentopvc_25056=yes"; Pēdējo reizi labots:10/11/1500   Latvijas Amatieru Boulinga Asociācija pateicas par atbalstu visiem partneriem: Atlētika, Milli Pro, Print to Print, Double Sun, Remik, Tessika, Stragov, BVK, Universal IT Services. […]

  trackback

  […] Latvijas Amatieru Boulinga Asociācija pateicas par atbalstu visiem partneriem: Atlētika, Milli Pro, Print to Print, Double Sun, Remik, Tessika, Stragov, BVK, Universal IT Services. […]


  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!