Finanšu konsultācijas


SIA”Universal Services” piedāvā saviem klientiem finanšu konsultācijas, kas sevī ietver ne tikai grāmatvedības pakalpojumus, bet arī pilnīgu saimnieciskās darbības analīzi, izdevumu optimizācijas risinājumus, kā arī uzņēmumam izdevīgākā finansējuma (kredīts, investīcijas) piesaisti. Finanšu konsultācijas ir balstītas uz mūsu profesionālo pieredzi gan darbojoties banku sektorā, gan pārdošanā, gan finanšu vadības jomās.

SIA „Universal Services” piedāvā Jums reālus darbus nevis tikai finanšu atskaites un izstrādātus plānus! Mēs piedāvājam īstenot mūsu ieteikumus kopā! Veicot uzņēmuma finanšu analīzi mēs ieteiksim Jums konkrētas darbības un tās īstenosim kopīgi. Mēs esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā!

Uzņēmuma saimnieciskās darbības analīze ir veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats, jo izzinot uzņēmuma vājās un stiprās puses kompānijas vadība var pieņemt pareizus lēmumus saistībā ar uzņēmuma attīstību.

Mēs Jums piemeklēsim izdevīgākos risinājumus Jūsu biznesa attīstībai, kā arī ieteiksim veidus, kā ekonomēt un uzlabot finanšu plūsmu kā balstoties uz ilgtermiņa saimnieciskās darbības analīzi, tā arī uz ikdienas darbību un pat bankas pakalpojumu izmantošanas analīzi.

Mūsu zināšanas un 10 gadu pieredze banku sfērā ļaus rast labāko risinājumu Jūsu kompānijai nepieciešamo līdzekļu piesaistē un kredīta noformēšanā.

Finanšu konsultācijas sevī ietver:

Finanšu analīze

Mēs veicam pilnīgu uzņēmuma finanšu analīzi un sniedzam profesionālus ieteikumus, kā uzlabot kompānijas finanšu situāciju.
Bilances horizontā izpēte un vertikālā analīze, finanšu koeficienti (likviditātes rādītāji, rentabilitātes rādītāji), finansiālā stabilitāte, uzņēmuma darbības aktivitāte un bilances sastāva analīze, tas ir mūsu finanšu analīzes pamats, taču dažkārt izmantojam arī citus finanšu analīzes modeļus.

Kredītu piesaiste

Kredītu piesaiste patreizējos tirgus apstākļos ir īpaši specifiska. Lai palīdzētu uzņēmumiem iegūt nepieciešamos līdzekļus uzņēmuma attīstībai, uzsākšanai, vai apgrozāmo līdzekļu nodrošināšanai, mēs piedāvājam kredītu piesaistes pakalpojumu, balstoties gan uz mūsu pieredzi darbā ar vadošajām Latvijas komercbankām (Swedbank, Nordea, Dnb, SEB u.c.), gan alternatīviem kredītu piedāvātājiem. Palīdzam izvērtēt arī Latvijas Garantiju Aģentūras garantiju izmantošanas iespējas.

Investīciju piesaiste

Pašu kapitāla piesaiste uzņēmumam var būt aktuāla gan, lai īstenotu jaunu biznesu, paplašinātu esošo vai iegādātos kādu citu uzņēmumu. Mēs piedāvājam uzņēmumiem palīdzību riska kapitāla, investīciju fonda vai privāta investora piesaistē.

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!