Finanšu analīze


Mēs veicam pilnīgu uzņēmuma finanšu analīzi un sniedzam profesionālus ieteikumus, kā uzlabot kompānijas finanšu situāciju.

Bilances horizontā izpēte un vertikālā analīze, finanšu koeficenti (likviditātes rādītāji, rentabilitātes rādītāji), finansiālā stabilitāte, uzņēmuma darbības aktivitāte un bilances sastāva analīze, tas ir mūsu finanšu analīzes pamats, taču dažkārt izmantojam arī citus finanšu analīzes modeļus.

Tāpat mēs veicam naudas plūsmas aprēķinu, prognožu sagatavošanu un naudas plūsmas uzlabošanas risinājumus, kas ir nepieciešami kā piesakoties kreditēšanai bankās, tā arī var tikt izmantoti uzņēmuma mērķu sasniegšanā.

Ikdienas finanšu plūsmas analīze un mūsu piedāvātie risinājumi ļaus uzņēmuma vadībai gūt priekšstatu par stiprajām un vājajām pusēm kompānijas finanšu plūsmā, kā arī alternatīviem risinājumiem.

Katram uzņēmumam ir konts bankā un tas izmanto ikdienas banku pakalpojumus. Mēs pārzinām banku sektoru un banku sniegtos pakalpojumus, to nianses un specifiku. Balstoties uz finanšu analīzi, naudas plūsmu un mūsu zināšanām un pieredzi banku sfērā, mēs spēsim uzlabot Jūsu uzņēmuma finanšu apriti un optimizēt izdevumus, kas veidojas izmantojot tādus banku ikdienas pakalpojumus kā kontu apkalpošana, iekšzemes un valūtas maksājumi u.c.

Pakalpojumi, ko piedāvājam:

 • Finanšu analīze;
 • Uz finanšu analīzi balstītu priekšlikumu izstrāde;
 • Naudas plūsmas aprēķinu un prognožu sagatavošana;
 • Ikdienas naudas plūsmas analīze un priekšlikumi;
 • Banku pakalpojumu izmantošanas analīze un priekšlikumi;
 • Vadības uzlabošanas risinājumu izstrāde.

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!