Investīciju piesaiste


Pašu kapitāla piesaiste uzņēmumam var būt aktuāla gan, lai īstenotu jaunu biznesu, paplašinātu esošo vai iegādātos kādu citu uzņēmumu. Mēs piedāvājam uzņēmumiem palīdzību riska kapitāla, investīciju fonda vai privāta investora piesaistē.

 

Riska kapitāls ir salīdzinoši jauns Latvijai finanšu avots, kuru līdz šim ir izmantojuši daudzi veiksmīgi uzņēmēji gan Latvijā, gan pasaulē, lai īstenotu savas biznesa ieceres. Viena no galvenajām riska kapitāla pozitīvajām īpašībām ir tā elastīgums. Tas tiek izmantots, uzsākot uzņēmējdarbību, veicot esoša uzņēmuma paplašināšanu vai reorganizāciju, uzlabojot uzņēmuma parādu struktūru, kā arī īstenojot citas Jūsu biznesa idejas.

Šis finansējuma veids būtiski atšķiras no bankas aizdevuma. Saņemot bankas aizdevumu, Jums ir jābūt pietiekamam nodrošinājumam, kā arī jāatmaksā aizdevuma pamatsumma un jāveic procentu maksājumi, neņemot vērā Jūsu biznesa panākumus vai neveiksmes.

Latvija kā Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts, īstenojot ES reģionālo politiku,  izmanto ES sniegto finanšu palīdzību ekonomiskajai un sociālajai attīstībai. Lielākie finanšu instrumenti, kuru ietvaros Latvija saņem finanšu palīdzību, ir ES fondi: Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), Eiropas Sociālais fonds (ESF) un Kohēzijas fonds (KF), kuru vadību Latvijā nodrošina Finanšu ministrija.

Ir daudz un dažādas programmas, kuru ietvaros ir iespējams saņemt finansējumu no šiem fondiem un mēs Jums palīdzēsim to īstenot, sagatavojot visu nepieciešamo dokumentāciju un pārstāvot Jūsu uzņēmumu instancēs.

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!