Maksātnespējas noformēšana


Ļoti daudziem uzņēmumiem, kā arī privātpersonām it sevišķi ieilgušās krīzes apstākļos nākas saskarties ar maksātnespējas procesu un ar to saistītajiem likumiem un regulējumiem. Uzņēmējsabiedrības maksātnespējas likums, maksātnespēju definē kā procesu, kas risinās uzņēmumā vai uzņēmējsabiedrībā no maksātnespējas pieteikuma iesniegšanas dienas līdz dienai, kad tiesa pieņem lēmumu par maksātnespējas procesa izbeigšanu. Lielā mērā šis process regulē tiesiskās attiecības starp kreditoru un maksātnespējīgo.

Ir svarīgi pārzināt visus jautājumus, iespējas, noteikumus un tiesības šī procesa ietvaros, lai pēc iespējas optimizētu šī procesa norisi un aizstāvētu savas tiesības. Mūsu kompetence ļauj mums sniegt saviem klientiem konsultācijas un piedāvāt vislabākos risinājumus, lai pēc iespējas vienkāršotu pašu procesu un aizstāvētu Jūsu intereses maksātnespējas procesa ietvaros.

Šobrīd arī privātpersonām, var piemērot maksātnespējas procesu, ja Jums kā fiziskai personai ir problēmas ar parādsaistību nosegšanu, mēs spēsim atrast labākos ceļus Jūsu problēmu atrisināšanai.

* nepieciešams aizpildīt

Pierakstīties
Notify of
guest
0 Komentāri
Inline Feedbacks
Apskatīt visus komentārus

0
Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
()
x
Share This

Share This

Share this post with your friends!