Komercdabības veicējiem un valdes,padomes locekļiem


Vēl viena no iespējām, kā iegūt uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ir veicot ieguldījumu Latvijas SIA vai A/S pamatkapitālā ne mazāk kā LVL 25 000 (EUR 35572), ar nosacījumu ,ka sabiedrība valsts un pašvaldības budžetā katra sekojošā saimnieciskā gada laikā ņemot vērā visus nodokļus, tajos samaksā ne mazāk kā 20 000 latu.

Šis ir viens no vispopulārākajiem investēšanas veidiem lai iegūtu uzturēšanās atļauju. Sakarā ar to, ka tas ir ieguldījums uzņēmējdarbībā un ir dažādi veidi, kā to īstenot, tas prasa daudz precīzāku un pamatīgāku analīzi. Mēs piedāvājam veikt visu nepieciešamo analīzi saistībā ar šī ieguldījuma veikšanu, tāpat arī veikt visu nepieciešamo pieteikuma sagatavošanai  un iesniegšanai Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē. Arī pārstāvēsim Jūs visās nepieciešamajās instancēs.

Pieteikties uzturēšanās atļaujas iegūšanai ir iespējams arī kļūstot par amatpersonu (valdes vai padomes locekli, prokūristu, administratoru, likvidatoru vai personālsabiedrības biedru) kādā Latvijas uzņēmumā.

Amatpersonas gadījumā, uzņēmuma pamatkapitālam ir jābūt ne mazākam par LVL 2000. Uzņēmumam iepriekšējā gadā un turpmākajos gados ir jāveic aktīva saimnieciskā darbību un jānes ekonomiskais labumu Latvijas tautsaimniecībai, jeb katru gadu budžetā nodokļos jāsamaksā ne mazāk kā 10 000 latu un jānodarbina savā uzņēmumā ne mazāk kā 5 darbinieki.

Veiksim visu nepieciešamo dokumentu izveidi saistībā ar šo uzturēšanās atļaujas iegūšanas veidu, kā arī pārstāvēsim Jūs visās instancēs.

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

Jūsu vārds (nepieciešams)

Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

Jūsu e-pasts (nepieciešams)

Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

* nepieciešams aizpildīt

Pierakstīties
Notify of
guest
0 Komentāri
Inline Feedbacks
Apskatīt visus komentārus

0
Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
()
x
Share This

Share This

Share this post with your friends!