Komercdabības veicējiem un valdes,padomes locekļiem


Vēl viena no iespējām, kā iegūt uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ir veicot ieguldījumu Latvijas SIA vai A/S pamatkapitālā 50 000 vai 100 000 EUR.

Šis ir viens no vispopulārākajiem investēšanas veidiem lai iegūtu uzturēšanās atļauju. Sakarā ar to, ka tas ir ieguldījums uzņēmējdarbībā un ir dažādi veidi, kā to īstenot, tas prasa daudz precīzāku un pamatīgāku analīzi. Mēs piedāvājam veikt visu nepieciešamo analīzi saistībā ar šī ieguldījuma veikšanu, tāpat arī veikt visu nepieciešamo pieteikuma sagatavošanai  un iesniegšanai Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē. Arī pārstāvēsim Jūs visās nepieciešamajās instancēs.

Pieteikties uzturēšanās atļaujas iegūšanai ir iespējams arī kļūstot par amatpersonu (valdes vai padomes locekli, prokūristu, administratoru, likvidatoru vai personālsabiedrības biedru) kādā Latvijas uzņēmumā.

Nosacījumi, lai saņemtu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā kā persona, kura veikusi ieguldījumu kapitālsabiedrības pamatkapitālā, to palielinot, vai veikusi ieguldījumu kapitālsabiedrības pamatkapitālā, dibinot jaunu kapitālsabiedrību, un ir samaksājusi valsts budžetā 10 000 eiro:

 • ieguldījums ir vismaz 50 000 euro, un tas veikts kapitālsabiedrībā, kura nodarbina ne vairāk kā 50 darbinieku, kuras gada apgrozījums vai gada bilance nepārsniedz 10 miljonus. Saistībā ar ieguldījumu vienas kapitālsabiedrības pamatkapitālā termiņuzturēšanās atļauju izsniedz ne vairāk kā 10 ārzemniekiem, ja katrs no viņiem ir veicis šajā punktā noteikto ieguldījumu un samaksājis valsts budžetā 10 000 euro;      
 • ieguldījums ir vismaz 100 000 euro un tas veikts kapitālsabiedrībā, kura nodarbina vairāk nekā 50 darbinieku un kuras gada apgrozījums vai gada bilance pārsniedz 10 miljonus euro:
 • ieguldījums ir vismaz 100 000 euroun tas veikts kapitālsabiedrības pamatkapitālā, kura kopā ar vienu vai vairākiem meitas uzņēmumiem, kas reģistrēti Latvijas Republikā, nodarbina vairāk nekā 50 darbinieku un to kopējais gada apgrozījums vai gada bilance pārsniedz 10 miljonus euro:

Veiksim visu nepieciešamo dokumentu izveidi saistībā ar šo uzturēšanās atļaujas iegūšanas veidu, kā arī pārstāvēsim Jūs visās instancēs.

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!