Mārketinga pakalpojumi


Piedāvājam Jums mārketinga attīstības konsultācijas un pakalpojumus.

Mūsu konsultanti palīdzēs Jūsu mārketinga speciālistiem attīstīt pārdošanas mākslu ar viņiem kopīgi strādājot. Mēs piedāvājam ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas apmācības, veicot kopīgi klientu meklēšanu, apzvani un tikšanās.

Piedāvājam arī pārdevēju komandas pakalpojumus. Iespējams piesaistīt mūsu speciālistus gan tad, kad Jūsu uzņēmums vēlas veikt pārdošanas akciju, gan ikdienas pārdošanas nodrošināšanai. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu, sākot ar klientu datubāzes sagatavošanu un beidzot ar līgumu parakstīšanu.

Mēs piedāvājam:

Slepenais pircējs

Pakalpojuma „Slepenais pircējs” ietvaros mēs sniedzam individuālu atskaiti ar pārbaudes rezultātiem, katra atskaite tiks papildināta ar pārbaudāmās vietas / personas stipro un vājo pušu aprakstu, kā arī secinājumiem un priekšlikumiem.
Papildus Jūs saņemsiet analītisku materiālu par pētījuma „Slepenais Pircējs” rezultātiem (grafiki, tabulas, informācijas analīze, secinājumi un rekomendāciju kopsavilkums). Nepieciešamības gadījumā sagatavosim prezentāciju uzņēmuma vadībai.

Mārketinga konsultācijas

Tirgus situācijas analīze ietver sevī darbības sfēras/nozares izpēti, raksturojumu, kopīgo nozares attīstības stāvokli un savu prognozējamo daļu tajā, nozares attīstības tendences, raksturīgākās īpatnības, eksporta un importa attiecības nozarē..

Pārdevēju komandas pakalpojumi

Ja Jums nepieciešama aktīvā pārdošanas komanda, kas palīdzētu izplatīt Jūsu produkcijas nosaukumu vai palielināt pārdošanas apjomus, tad mēs to palīdzēsim izdarīt ar mūsu profesionālās pārdevēju komandas palīdzību..
Piesaistīsim mūsu speciālistus gan tad, kad Jūsu uzņēmums vēlēsies veikt pārdošanas akciju, gan ikdienas pārdošanas nodrošināšanai. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu, sākot ar klientu datubāzes sagatavošanu un beidzot ar līgumu parakstīšanu.

Mājas lapu izstrāde

Cilvēki viņiem nepieciešamo informāciju aizvien biežāk meklē izmantojot interneta vidi, tapēc mājaslapa ir nepieciešama jebkurai kompānijai. Ir svarīgi, lai potenciālais klients spētu viegli Jūs atrast interneta vidē un Jūsu mājas lapa būtu pievilcīga ne tikai pēc ārējā izskata, bet arī saturētu interesantu aprakstu un visu nepieciešamo informāciju, kas būtu vajadzīga potenciālajam klientam, lai viņš varētu pateikt:”Jā, šī kompānija spēs man palīdzēt”.

 

Pārdošanas kursi

Mūsu konsultanti palīdzēs Jūsu pārdošanas speciālistiem attīstīt pārdošanas mākslu ne tikai ar teorētiskām zināšanām, bet arī ar praktiskām apmācībām, veicot kopīgu klientu meklēšanu, apzvani un tikšanos.

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  Jūsu vārds (nepieciešams)

  Jūsu Telefona Nr. (nepieciešams)

  Jūsu e-pasts (nepieciešams)

  Jūsu jautājums/ Pakalpojuma nosaukums (nepieciešams)

  PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!