Nekustamais īpašums


Informāciju par nekustamo īpašumu un aktuālus piedāvājumus skatieties ŠEIT: NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS

Jums ir nepieciešamas[singlepic id=31 w=320 h=240 float=right] biroja, veikala, ražošanas vai noliktavu telpas Jūsu biznesam? Mēs Jums piedāvāsim no visa kopējā tirgus piedāvājuma tieši to, kas ir Jums nepieciešams.

Trīs galvenie kritēriji, pēc kuriem meklē telpas ir: atrašanās vieta, atrašanās vieta un atrašanās vieta! Veikalam ir jāatrodas vietā, kur ir pircēji! Birojam ir jāatrodas tur, kur var klienti netraucēti piekļūt! Noliktavai ir jāatrodas tur, kur var vienkārši noorganizēt loģistiku!

Tātad telpas ir vienmēr jāmeklē pēc atrašanās vietas! Un mēs to izdarīsim!

Jums nebūs jāapmeklē daudzie nekustamie īpašumi, kas ir šobrīd tirgū un jātērē Jūsu laiks- mēs to izdarīsim Jūsu vietā un atlasīsim visizdevīgākos variantus, kā arī pārstāvēsim Jūsu intereses sarunās ar mākleriem un īpašniekiem.

Mūsu kompānijas vadošo darbinieku iepriekšējā pieredze nekustamo īpašumu jomā (vairāk kā 10 gadi), informētība par tirgu un kontakti ļaus piedāvāt Jums izdevīgāko īpašumu Jūsu vajadzībām. Mēs cieši sadarbojamies ar LANĪDA (Latvijas Nekustamo Īpašumu Darījumu Asociācija) un visiem vadošajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā.

Jums ir nepieciešamas iekārtas Jūsu biroja, veikala, ražošanas vai noliktavu telpu iekārtošanai? Mēs Jums piemeklēsim tieši to, kas ir Jums nepieciešams!

—————————————————–

Māja SIGULDĀ!

Māja atrodas Siguldas centrā J.Čakstes ielā. Mājas kvadratūra – 313 kvadrātmetri + plašs balkons 46 kvadrātmetri. Teritorija 1890 kvadrātmetri. Mājai ir divi stāvi. Pirmajā stāvā – plaša halle, virtuve ar ēdamzonu, kabinets, WC ar dušas telpu, saimniecības mezgls, plašs koridoris. Otrajā stāvā – 5 istabas + WC ar dušu un vannu + WC ar dušu. Mājā gāzes apkure. Garāža vienam auto. Mājas cena 390 000 EUR.

Kontakti: +371 29184154
eduards@universalsevices.lv

—————————————————–

Māja JŪRMALĀ!

Rajons: Jaundubulti

Adrese: Rāznas iela
Mājas platība: 472 kv.m.
Zemes platība: 1 206 kv.m
Istabu skaits: 10
Stāvi: 3
Guļamistabu skaits: 6 + kabinets
Sanmezglu skaits: 5
Attālums no jūras: 600 metri
Cena: 690 000 EUR

2008. gadā jaunuzcelta māja, aprīkota ar liftu, ar pilnu apdari un iekārtu, kas atrodas vienā no prestižākajām un mierīgākām ielām Jūrmalā. Ir baseins, trenažieru zāle, atpūtas telpa ar biljardu ar izeju uz terasi. 4. palīgtelpas. Māja aprīkota ar gaisa sildīšanas ventilācijas sistēmu, ir kondicionieri, signalizācija, satellits TV. Kāpnes no koka. Gāzes apkure, ūdens filtri. Garāžas 2 automašīnām. Labiekārtota teritorija, apzaļojums, ir arī saimniecības celtnes (čillers). Vārti uz automāt. pults. Respektabli kaimiņi.

Kontakti: +371 29184154
eduards@universalsevices.lv
—————————————————–

10 IEMESLI KĀPĒC PIRKT NEKUSTAMOS ĪPAŠUMUS LATVIJĀ?

Pieejamo Nekustamo īpašumu klāsts ir izvietots mūsu sadarbības partneru JURMALA REALTY mājas lapā. Saite: JURMALA REALTY

* nepieciešams aizpildīt

 

 


Pierakstīties
Notify of
guest
0 Komentāri
Inline Feedbacks
Apskatīt visus komentārus

0
Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
()
x
Share This

Share This

Share this post with your friends!