Projektu vadība


Skatīt arī: ES fondi

Universal Services” piedāvā saviem klientiem projektu vadības pakalpojumus.

Esam vadījuši vairākus projektus un tieši projektu vadībā esam spēcīgi. Mūsu profesionālisms un zināšanas īpaši mums palīdzēja vadīt projektus tādās sfērās kā

  • finanses (finansējuma piesaistes projekti, finanšu analīze un tās rezultātā radušos priekšlikumu īstenošana)
  • pārdošana (uzņēmumu pārdošanas stratēģijas izveide, uzņēmumu produktu aktīva pārdošana, pārdošanas uzlabošanas projekti, pārdošanas kanālu izveide)
  • biznesa izveide un attīstība (biznesa plāna sastādīšana, uzņēmuma izveide, piemērotu telpu atrašana, nepieciešamo licenču saņemšana, iekšējo dokumentu sakārtošana/izveide, procedūras, stratēģijas izstrāde, ikdienas biznesa vadība),
  • uzņēmuma apkalpošanas standartu projekti- slepenais pircējs.

Projektu vadība ir process, kas sevī ietver plānošanu, organizēšanu, dažādu resursu optimālu izmantošanu (laiks, nauda, darbs, materiāli, enerģija un citi) un kontroli. Projektu vadība ir zināšanu, iemaņu, instrumentu un dažādu metožu pielietojums, lai plānotu noteiktu darbību izpildi, kas tendēta uz noteikta mērķa sasniegšanu projekta ietvaros.

Projekts ir noteikts pasākumu komplekss, kam ir noteikts sākums un beigas, un to visbiežāk ierobežo noteikti datumi vai arī finansējums. Projektā ir noteikta dažādu īpašu mērķu un uzdevumu sasniegšana.

Neatkarīgi No projekta tipa, visbiežāk projekta vadīšana notiek pēc noteikta parauga

1.      Projekta noteikšana un definēšana

2.      Plānošana

3.      Izpilde

4.      Kontrole

5.      Slēgšana

Projekta noteikšana un definēšana

Šajā posmā projekta vadītājs nosaka, kāds būs projekts un ko tā lietotāji cer sasniegt. Posms satur arī noteikta darbību kopuma izveidošanu, un šajā projekta vadības daļā, vadītājs sadarbojas ar iesaistītajām personām, kuras ir ieinteresētas projekta veiksmīgā izpildē.

Mēs, nepieciešamības gadījumā, aktīvi piedalāmies projekta idejas formulēšanā un mērķu sastādīšanā.\

Plānošana

Tiek noteiktas visas aktivitātes projekta ietvaros, to ilgums un saistība vienai ar otru. Šajā posmā tiek arī noteikts resursu patēriņš un riski projekta ietvaros. Svarīgi ir noteikt resursu un laika ierobežojumus, kas nosaka projekta apmēru.

Izpilde

Tiek veidota projekta komanda un sadalīti noteiktie resursi pa izpildāmajiem uzdevumiem. Tiek uzsākta arī paša projekta darbība.

Kontrole

Projekta vadītājs ir atbildīgs par to lai projekts norisētu noteikto ierobežojumu ietvaros un par to, lai nepieciešamības gadījumā spētu ieviest projektā korekcijas. Tāpat ir svarīgi kontrolēt projekta vispārējo norisi un efektivitāti.

Slēgšana

Projekta vadītājs kopā ar iesaistītajām personām kopīgi izanalizē projekta iznākumu un mērķu sasniegšanu.

Mēs esam gatavi iesaistīties visu veidu projektos un visās projekta stadijās no projekta definēšanas līdz projekta slēgšanai.

Zvaniet vai rakstiet mums! Mēs būsim priecīgi ar Jums sadarboties Jūsu mērķu sasniegšanai!

* nepieciešams aizpildīt

Pierakstīties
Notify of
guest
0 Komentāri
Inline Feedbacks
Apskatīt visus komentārus

0
Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
()
x
Share This

Share This

Share this post with your friends!