Новости


Недвижимость
 • Информацию о недвижимости и текущих предложениях смотрите ЗДЕСЬ: НЕДВИЖИМОСТЬ

  Вам нужны офисные, торговые, производственные или складские помещения для вашего бизнеса? Мы предложим вам именно то, что вам нужно, из всего предложения рынка.

  Три основных критерия, по которым следует искать помещение: местоположение, местоположение и местоположение! Магазин должен находиться там, где есть покупатели! Офис должен быть расположен так, чтобы к нему был свободный доступ клиентов! Склад должен располагаться так, чтобы можно было легко организовать логистику!

  Так что всегда нужно искать помещения по локации! И мы это сделаем!

  Вам не придется посещать множество объектов недвижимости, которые сейчас представлены на рынке, и тратить свое время — мы сделаем это за вас и подберем наиболее выгодные варианты, а также представим ваши интересы на переговорах с брокерами и собственниками.

  Предыдущий опыт ведущих сотрудников нашей компании в сфере недвижимости (более 10 лет), знание рынка и контакты позволят нам предложить вам наиболее выгодную недвижимость для ваших нужд. Мы тесно сотрудничаем с LANIDA (Латвийская ассоциация недвижимости) и всеми ведущими компаниями в сфере недвижимости в Латвии.

  Вам необходимо оборудование для вашего офиса, магазина, производственных или складских помещений? Мы найдем именно то, что вам нужно!

  Ассортимент предлагаемой Недвижимости размещен на сайте наших партнеров по сотрудничеству JURMALA REALTY.

  Ссылка на сайт: JURMALA REALTY

Консультации по развитию продаж

Предлагаем вам консультации и услуги по развитию продаж для вашей компании.

Консультации по развитию продаж – это комплекс мероприятий, с помощью которых мы поможем вашей компании развивать продажи и улучшать результаты.

Наши консультанты помогут вашим специалистам по продажам развить искусство продаж, работая с ними ежедневно. Мы предлагаем не только теоретические, но и практические занятия путем проведения совместных поисков клиентов, звонков и встреч.

Мы будем вам полезны, если у вас нет собственного отдела продаж, предлагающего услуги отдела продаж. Привлечь наших специалистов можно как тогда, когда ваша компания хочет провести акцию продаж, так и обеспечить ежедневные продажи. Мы предлагаем комплекс услуг, от подготовки клиентской базы до подписания договоров.

Мы предлагаем :

VissParBoulingu.lv - Boulinga portāls

Mums jau 5 gadi (13.12.2019). Laiks iet, bet mūsu entuziasms joprojām ir saglabājies un mēs joprojām turpinām attīstīt boulinga ideju. Mūsu “boulinga ideja” ir cilvēkus padarīt kaut nedaudz priecīgākus un ļaut cilvēkiem caur boulingu iegūt pozitīvas emocijas – prieku, entuziasmu, dzīvesprieku, mērķtiecību, pieklājību, cieņu, u.c. Boulings mums visiem ir kļuvis jau daudz vairāk kā ķegļu stumdīšana brīvajā laikā. Uzspēlēsim?

Šis projekts jau ir kļuvis par neatņemamu manas dzīves sastāvdaļu bez kura īsti nespētu iedomāties ikdienu. Katru dienu ienāku mājas lapā un kaut ko apskatos, papildinu, ielieku kādu materiālu. Pats neesmu kaislīgs boulinga spēlētājs, bet katru dienu cenšos uzzināt ko jaunu par šo sporta veidu un tas dod stimulu izveidot ko jaunu, papildināt informāciju. Daži projekti jau ir iesākti, bet vēl nav pabeigti (lapas angļu versija, lapas ielādes ātruma optimizācija u.c.). Kopumā viss ir labi un mēs dodamies tālāk.

16. janvārī sadarbībā ar Latvijas Amatieru Boulinga Asociāciju uzsāksim jaunu projektu – Senioru Boulinga Līga, tā būs pirmā boulinga līga Latvijā, kas būs domāta spēlētājiem, kuri ir vecāki par 45 gadiem. Līdztekus šim projektam arī tiks atvērta reģistrācija jaunai boulinga Līgai, kas sauksies – Tautas Līga. Šajā līgā varēs piedalīties spēlētāji un spēlētājas, kuri nav Amatieru Boulinga Līgas vai kādas citas Latvijas boulinga līgas dalībnieki. Reģistrācijas tiks atvērtas jau drīz un tāpat kā Amatieru Boulinga Līgas arī šo Līgu rezultāti un statistika tiks publicēta VissParBoulingu.lv mājas lapā. Nesen izveidota,papildināta mūsu video sadaļa, cenšos regulāri ielikt kādu jaunu video, tāpēc sekojiet līdzi.

Sekojiet jaunumiem un laižam tālāk!

Neliela statistika par mājas lapu:

5 gadu laikā Publicēti – 659 raksti.
Apmeklētāju skaits ir – mūs skatās vidēji 206.18 cilvēki dienā.
20.09.-20.10. – 195.81 cilvēki vidēji dienā;
20.10.-20.11. – 241.03 cilvēki vidēji dienā;
20.11.-11.12. – 209.27 cilvēki vidēji dienā.

Mājas lapa: VissParBoulingu.lv

 

ar cieņu
Edgars Kobiļuks
projekta autors un izveidotājs.

Mācību iestāde Biznesa Vadības Konsultācijas

Sveiki!
Esam uzsākuši jaunu projektu- mācību iestādes izveidi!!!
Tā kā mācību iestāde nevar pastāvēt bez pasniedzējiem, vēršamies pie Jums!
Vēlamies izveidot pasniedzēju bāzi, ar kuriem mās varētu sadarboties dažādu projektu ietvaros un ilgtermiņā uz sadarbības līgumu pamata.

Mācību iestāde darbosies ar visa veida apmācībām un neierobežos sevi ar kādu konkrētu virzienu. Protams, vairāk laikam jau sanāks uz biznesa pusi iet, jo mēs esam uzņēmums kas konsultē biznesa lietās, taču tas mūs neierobežos nekādā gadījumā, tieši otrādi- spēsim sniegt vēl kvalitatīvākas apmācības!.

Darbosimies ar NVA (bezdarbnieki, mūžizglītība), kā arī korporatīvajā segmentā (juridiskās personas, valsts un pašvaldību uzņēmumi), kā arī ar iepirkumiem un konkursiem!

Ja Tu esi kādreiz jau pasniedzis vai ja Tev ir vēlme to darīt, lūdzu atsūti savu cv un tēmu sarakstu, ko Tu varētu pasniegt uz email info@universalservices.lv.

Ok?

Ja vēlies tieši pretēji mācīties, tad viennozīmīgi aicinu pie mums uz apmācībām nākt, jo galvenais, kam pievērsīsim uzmanību ir kvalitāte par saprātīgu cenu!!!

Ar cieņu
Jūsu Universal Services

Mājas lapa: Biznesa Vadības Konsultācijas

Rekrutēšanas aģentūra U-Recruit

Rekrutēšanas aģentūra U-Recruit tika izveidota 2016 gada beigās. Kompānija nodarbojas ar personāla meklēšanu, novērtēšanu un atlasi. Kompānija specializējas vidējo un augstāko menedžeru, speciālistu atlasē. Mēs esam aktīvi un ambiciozi, mūsu mērķis ir kvalitatīvs un ātrs rezultāts. Universal Recruitment SIA darbojas zem starptautiskas uzņēmumu grupas brenda- U-Recruit!

Mērķi un misija.

Mūsu misija – Nodrošināt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus personāla atlases un nodarbinātības jomā.
Uzņēmuma U-Recruit misija – Lielu mērķu sasniegšana.


U-Recruit ir jākļūst par labāko specializēto kompāniju personāla atlases jomā visā Eiropā, radot stabilu sadarbības partneru tīklu ar uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti jaunu darbinieku piesaistīšanā.
U-Recruit uzdevums ir mērķtiecīgi piedāvāt uzņēmumiem labākos nozares speciālistus, izmantojot vienotus personāla atlases standartus. Veikt atlasi starp labākajiem kandidātiem, kuri nodrošinātu strauju uzņēmuma izaugsmi un veicinātu konkurētspēju tirgū.

Mājas lapa: Universal Recruitment

Meklējam slepeno pircēju! - 11.10.2017

Meklējam slepeno pircēju!

Pienākumi:

1)      Veikt slepenā pircēja vizītes, vadoties pēc dotajiem norādījumiem un scenārija.
2)      Par padarīto iesniegt noteiktas formas atskaiti un ja nepieciešams arī izvērstu situācijas aprakstu.

Prasības:

— Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas
— Precizitāte, augsta atbildības sajūta un iniciatīva
— Teicamas komunikācijas prasmes;
— Mērķtiecība un uz risinājumu vērsta attieksme;

Piedāvājam:

— atalgojumu atbilstošu padarītajam
— interesantu, daudzpusīgu, aizraujošu un atbildīgu darbu

Savus CV un pieteikuma vēstules lūdzu sūtiet uz email: karlis@universalservices.lv

*** Mystery shopper vai slepenais pircējs, ir kvalitātes kontroles instruments, kuru izmanto, lai novērtētu uzņēmuma tēlu, procesu atbilstību uzņēmuma uzstādītajiem mērķiem, darbinieku sniegto pakalpojumu kvalitāti un/vai atbilstību ieņemamajam amatam, vai arī lai apkopotu konkrētu informāciju par produktiem un pakalpojumiem. Slepenā pircēja identitāte, pienākumu izpildes laikā, nav zināma, tādējādi tiek rasta iespēja sniegt objektīvu novērtējumu.

Meklējam projektu vadītāju / klientu menedžeri! - 04.09.2016

Meklējam projektu vadītāju / klientu menedžeri!

Pienākumi:

-Plānot un organizēt pārdošanas, finanšu vai biznesa konsultāciju projektus un procesus
-Piesaistīt jaunus klientus, nodrošināt kvalitatīvu klientu apkalpošanu, uzturēt sadarbību ar esošajiem klientiem. Klienti -juridiskas personas!
-Projektu vadīšana no sākuma līdz beigām.
-Sagatavot nepieciešamo informāciju un dokumentus, līgumu slēgšanai

Prasības:

-Augstākā vai nepabeigta augstakā izglītība
-Iepriekšējā darba pieredze ne mazāk kā 2 gadi aktīvajā pārdošanā un klientu (juridisku personu) apkalpošanā
-Iepriekšēja projektu vadīšanas pieredze ne mazāk kā 2 gadus.
-Uzņēmējdarbības vides izprašana un biznesa domāšana.
-Labas pārdošanas prasmes
-Teicamas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas
-Precizitāte, augsta atbildības sajūta un iniciatīva
-Teicamas komunikācijas, sadarbības un pārliecināšanas prasmes;

-Mērķtiecība un uz risinājumu vērsta attieksme;

-Labas datorprasmes

Piedāvājam:

-konkurētspējīgu un uz rezultātu vērstu atalgojumu
-labus un atbilstošus darba apstākļus
-interesantu, daudzpusīgu aizraujošu un atbildīgu darbu
Savus cv un pieteikuma vēstules lūdzu sūtiet uz email: info@universalservices.lv

Piedāvājam Projektu vadību - 21.02.2014

„Universal Services” piedāvā saviem klientiem projektu vadības pakalpojumus.

Esam vadījuši vairākus projektus un tieši projektu vadībā esam spēcīgi. Mūsu profesionālisms un zināšanas īpaši mums palīdzēja vadīt projektus tādās sfērās kā

* finanses (finansējuma piesaistes projekti, finanšu analīze un tās rezultātā radušos priekšlikumu īstenošana)
* pārdošana (uzņēmumu pārdošanas stratēģijas izveide, uzņēmumu produktu aktīva pārdošana, pārdošanas uzlabošanas projekti, pārdošanas kanālu izveide)
* biznesa izveide un attīstība (biznesa plāna sastādīšana, uzņēmuma izveide, piemērotu telpu atrašana, nepieciešamo licenču saņemšana, iekšējo dokumentu sakārtošana/izveide, procedūras, stratēģijas izstrāde, ikdienas biznesa vadība),
* uzņēmuma apkalpošanas standartu projekti- slepenais pircējs.

Projektu vadība ir process, kas sevī ietver plānošanu, organizēšanu, dažādu resursu optimālu izmantošanu (laiks, nauda, darbs, materiāli, enerģija un citi) un kontroli. Projektu vadība ir zināšanu, iemaņu, instrumentu un dažādu metožu pielietojums, lai plānotu noteiktu darbību izpildi, kas tendēta uz noteikta mērķa sasniegšanu projekta ietvaros.

Mēs esam gatavi iesaistīties visu veidu projektos un visās projekta stadijās no projekta definēšanas līdz projekta slēgšanai.

Zvaniet vai rakstiet mums! Mēs būsim priecīgi ar Jums sadarboties Jūsu mērķu sasniegšanai!

Projektu vadība

Informatīvais ziņojums - 14.07.2012

Labdien!

Vēlos ar Jums padalīties mūsu darbu gaitās un iepriekšējā mēnesī paveiktajos projektos!

Iespējams arī Jums mēs varam būt noderīgi kādā no zemāk minētiem jautājumiem, kā arī citos jautājumos!

Pēdējie divi mēneši ir bijuši ļoti aktīvi un esam pabeiguši vairākus nozīmīgus projektus!

1) Nu jau iepazīta lieta!

Augustā pabeidzām pirmos uzturēšanas atļauju formēšanas projektus un ieguvām neatsveramo pieredzi un praksi.

Arī septembrī un oktobrī piedāvājām klientiem šo pakalpojumu un attiecīgi to izmantoja vairāki klienti, pie kam pie mums vērsās arī klienti citos ar imigrāciju saistītos jautājumos.

Mājas lapā ir izveidota sadaļa par uzturēšanās atļaujām. Ja interesē, kas tas par zvēru- uzturēšanās atļaujas, ienāc un izlasi- https://www.finansukonsultacijas.lv/juridiskas-konsultacijas/uzturesanas-atlaujas

2) Finanšu sfēras zināšanu izmantošana!

Septembra laikā veiksmīgi sakārtojām vienu projektu, kur bija nepieciešams finansējums. Izmantojot bankas aizdevumu, klienti palika vairāk kā apmierināti.Arī Jums labprāt palīdzēsim noformēt kredītu! https://www.finansukonsultacijas.lv/finan…

3) Nekustamo īpašumu sfēra!!

Esam arī nekustamo īpašumu jomā bijuši šajā laikā aktīvi un šajā laika posmā esam iesākuši īpašumu pārdošanas darījumus Jūrmalā. Šis gads ir iezīmējies ar visai lielu aktivitāti šajā sfērā. Jaunie projekti Jūrmalā gandrīz visi tika izopirklti vasaras laikā, tāpēc ir atsākusies jaunu projektu būvniecība Jūrmalā.

Jūs droši variet griezties par nekustamo īpašumu jautājumiem pie mums! Ja Jums ir projekts, bet trūkst finansējuma, mēs palīdzēsim ar projekta attīstību un investīciju piesaisti!

Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu, piedāvāsim Jums vajadzīgo īpašumu un noformēsim profesionāli darījumu!

https://www.finansukonsultacijas.lv/biznesa-konsultacijas/nekustamais-ipasums

4) Liels progress!!!

Esam pabeiguši Maksājumu Iestādes reģistrācijas procesu FKTK mūsu klientam! Uzņēmums «DIXIPAY» ir reģistrēts FKTK.

Klienta kompānijas maksājumu iestādes un elektroniskās naudas iestādes licences saņemšana ir nākamais solis un pie tā esam sākuši strādāt! Būs mums Latvijā savs līdzvērtīgs PayPal uzņēmums!!! Ja arī Jums ir nepieciešama palīdzība licenču vai reģistrācijas procesa nodrošināšanā, droši zvaniet un rakstiet! https://www.finansukonsultacijas.lv/projektu-vadiba

Mūsu kontakti- https://www.finansukonsultacijas.lv/kontakti

5) Biznesa plānošana!

Divu mēnešu laikā uzrakstījām mūsu klientiem profesionāļus biznesa plānus. Uzsākt biznesu labprāt palīdzēsim arī Jums! https://www.finansukonsultacijas.lv/biznesa-konsultacijas/biznesa-plans

Mēs piedāvājam finanšu, biznesa, juridiskās konsultācijas, projektu vadību, pārdošanas apmācības un konsultācijas! Vienmēr labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, un, ja spēsim, noteikti palīdzēsim!

Rakstiet- info@universalservices.lv vai eduards@universalservices.lv

Zvaniet- (+371) 29184154

Informatīvais ziņojums 2 - 05.09.2011

Sveiki!

Esam uzsākuši jaunu projektu- mācību iestādes izveidi!!!

Tā kā mācību iestāde nevar pastāvēt bez pasniedzējiem, vēršamies pie Jums!

Vēlamies izveidot pasniedzēju bāzi, ar kuriem mās varētu sadarboties dažādu projektu ietvaros un ilgtermiņā uz sadarbības līgumu pamata.

Mācību iestāde darbosies ar visa veida apmācībām un neierobežos sevi ar kādu konkrētu virzienu. Protams, vairāk laikam jau sanāks uz biznesa pusi iet, jo mēs esam uzņēmums kas konsultē biznesa lietās, taču tas mūs neierobežos nekādā gadījumā, tieši otrādi- spēsim sniegt vēl kvalitatīvākas apmācības!.

Darbosimies ar NVA (bezdarbnieki, mūžizglītība), kā arī korporatīvajā segmentā (juridiskās personas, valsts un pašvaldību uzņēmumi), kā arī ar iepirkumiem un konkursiem!

Ja Tu esi kādreiz jau pasniedzis vai ja Tev ir vēlme to darīt, lūdzu atsūti savu cv un tēmu sarakstu, ko Tu varētu pasniegt uz email info@universalservices.lv.

Ok?

Ja vēlies tieši pretēji mācīties, tad viennozīmīgi aicinu pie mums uz apmācībām nākt, jo galvenais, kam pievērsīsim uzmanību ir kvalitāte par saprātīgu cenu!!!

Ar cieņu

Jūsu Universal Services

Записаться на услугу!

  Записаться на услугу!

  * nepieciešams aizpildīt/заполнить обязательно

  Pierakstīties
  Notify of
  guest
  0 Komentāri
  Inline Feedbacks
  Apskatīt visus komentārus

  0
  Uzrakstīt ziņu varat šeit!x
  Share This

  Share This

  Share this post with your friends!